HAKKIMIZDA

Ardıç Cam Sanayi ve Ticaret Hakkında

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ardıç Cam Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1992 yılında kurulmuş  olup , artan  üretim ve satış   kapasitesinin yanı sıra sektördeki gelişmeleri de değerlendirerek  flaot cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır. 

1995  yılından itibaren  İstanbul Yolu 40. Km  Kumpınar köyü Kahramankazan adresinde 45.000 metrekarelik arazi içinde 35.000  metrekare kapalı alanı bulunan fabrika binasını  ile faaliyetlerine  devam etmektedir . 

Sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek,  tam otomatik  donanımlı  makine  ve  üretim hatları ile 1992 yılından günümüze kadar  kalite anlayışından ödün vermeden sektördeki yerini almaktadır. 

Ardıç Cam Sanayi Ticaret, günümüzde; float cam, flaot ayna gibi temel ürünlerden, parapet ve cephe kaplama camlarına, özel nitelikli konut camlarından dekoratif camlara, cam tuğla ve parkelere, cam kapılara, güvenlik camlarından (temperli ve lamine camlar) kontra saldırı ünitelerine kadar çok farklı ürün gruplarının üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Donanımlı teknik altyapısı, titiz çalışma ilkeleri ve çağdaş üretim koşullarıyla ,üretim planlamadan nakliyeye kadar tüm birimlerinde kalitesini korumakta ve bu konudaki kararlılığı ile dünya standartlarıyla buluşmaktadır.

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi 1985 yılında perakende cam satışı ile sektöre girmiş olup 1995 yılında, artan satış kapasitesinin yanısıra sektördeki gelişmeleri de değerlendirerek toptan cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır.

Ardıç Kimya Sanayi ve Ticaret

Ardıç Cam Sanayi Ticaret; 1985 yılında perakende cam satışı ile sektöre girmiş olup 1995 yılında, artan satış kapasitesinin yanısıra sektördeki gelişmeleri de değerlendirerek toptan cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır.

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi 

İstanbul Yolu 40. KM Kumpınar Köyü Mevki
Kahramankazan / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 814 36 30

Fax: +90 312 814 36 32

E-Mail: ardic@ardiccam.com.tr